משלוח חינם ברכישה מעל 299₪

מכון הסת”ם “אומנות הקודש” פועל במשך שנים ליעץ לבדוק ולמכור ספרי תורה תפילין ומזוזות ללא פשרות הלכתיות ומקצועיות. במכון תמצאו אולם תצוגה מרהיב של תיקים לספרי תורה, חדר סופרים והגהות מחשב וכן כל מוצרי היודאיקה הנלווים אליהם. 

מכון הסת”ם “אומנות הקודש” נמצאת תחת פיקוחו ההלכתי של הרה”ג שמעון כהן שליט”א ראש מוסדות בית מוריה אשר נתן לה את המלצתו ואת תעודת ההכשר על בתי התפילין, וכל מערכת כתיבת הסת”ם וייצור התפילין פועלת על פי הנחיותיו ההלכתיות. 

כל המזוזות ופרשיות התפילין וכן ספרי התורה עוברות הגהה מדוקדקת באופן אישי על ידי מגיהים מומחים ומוסמכים. במקביל עוברות הפרשיות גם הגהה ממוחשבת ואיכותית.

את בתי התפילין מכינים צוותים של בעלי מקצוע מעולים תוך הקפדה מרבית על כשרותם והידורם, וכל בית ובית עובר את בדיקה אישית מקצועית והלכתית ע”י מומחה.

מוצרי הסת”ם שמשווקים על ידי “אומנות הקודש” מיוצרים מהחומרים המשובחים ביותר ועוברים הגהה מדוקדקת, בקרת כשרות ובקרת איכות קפדנית, ולהם אחריות מתמדת על כל פגם שמקורו בייצור. כל זאת כדי לאפשר לכם לרכוש ספרי תורה, תפילין, מזוזות, ומגילות כשרים ומהודרים מתוך תחושה של רגיעה וביטחון.

אצלנו תמצאו את המהודר ביותר.