משלוח חינם ברכישה מעל 299₪

מבחר תפילין מהודרות

תפילין מהודרות עשויות מחומרים עמידים ואיכותיים, הן בעלות עיצוב ייחודי, מספקות תחושה של יוקרה, כבוד גדול מאוד ואף סיפוק רוחני, כאשר ישנם מאפיינים מסוימים להתהדר בהם, כמו למשל הקפדה יתרה על כשרות, איכות החומרים, סגנון העיצוב של התפילין, ועוד הידורים נוספים למיניהם (למשל תפירה של בתי התפילין עם גיד של בהמה).

תפילין מהודרות ספרדי

תפילין ספרדיות מהודרות אלו הן תפילין שעשויות על פי מנהגי יהדות ספרד והן מאופיינות בכמה מאפיינים ייחודיים להן, כמו למשל קלף איכותי שעבר תהליך מיוחד ונכתב בכתב ספרדי מרובע, הפרשיות מונחות בתוך הבתים באופן מיוחד.

למשל, בתי התפילין עשויים עור של בהמה גסה וצורתם מדויקת ומרובעת, הגודל שלהן יחסית קטן בהשוואה לתפילין אשכנזיות.

ישנם תשמישי קדושה נוספים שלרוב נלווים עם התפילין, כמו למשל טלית, כיפה ועוד.

התשמישים המהודרים גם הם עשויים חומרים איכותיים וייחודיים.

תשמישי קדושה

תפילין מהודרות בהמה גסה

אלו הן תפילין המהודרות בבהמה גסה איכותי, במרבית המקרים הבהמה היא שור, ותפילין אלה גם מאופיינות במספר מאפיינים ייחודיים עבורן, כמו למשל בתי התפילין המחוברים זה לזה על ידי גיד של בהמה, ובדומה לספרדי גם כאן צורתם מרובעת.

דוגמה נוספת, הרצועות עשויות עור שחור איכותי והן מושחרות משני הצדדים, הפרשיות בקלף מונחות באופן מיוחד בתוך הבתים.

טיפים לבחירת תפילין

בחירה של תפילין מהודרות יכולה להיות קצת מסובכת, יש מלא דברים להתחשב בהם ולקחת בחשבון, כמו למשל בחירת חומרים, האם בהמה גסה או בהמה דקה? מה לגבי עובי הרצועות? חשוב מאוד גם לבדוק שאכן התפילין נכתבו על ידי סופר סת”ם ושיש כשרות, במידת הצורך יש לבצע בדיקת תפילין מעת לעת או כאשר היו מפגעים כאלו ואחרים.

בעת בחירת תפילין, מומלץ גם לבחון את גודל בתי התפילין, קישורים ועיטורים לפי בחירתכם האישית, האם אתם רוצים גם טלית? תיק? מומלץ לבצע גם בדיקה של בתי התפילין, הרצועות והקלף לפני הקנייה.

שיקול נוסף שיש לתת לו תשומת לב הוא הגדרת צרכים – האם לאירועים מיוחדים? או לשימוש יום יומי? כמובן שגם התקציב מהווה חלק חשוב כאן, לכן קביעת תקציב מראש תאפשר לכם להתמקד באופציות שהכי מתאימות עבורכם.

למה דווקא במכון סת”ם “אומנות הקודש”?

אצלנו במכון סת”ם “אומנות הקודש” יש הקפדה יתרה על איכות החומרים, עמידות התשמישים וכלל המוצרים, לכדי דיוק מירבי, עם סופרי סת”ם מוסמכים ומיומנים כבר במשך שנים רבות. 

בין השירותים שלנו, אנחנו מבצעים בדיקת מזוזות ותפילין, ניתן למצוא כיסויים מהודרים וקלפים.

לכן, אם כבר אתם מתכננים לרכוש תפילין, בין אם מהודרות או לא, מומלץ לרכוש במקום שמאפשר גם בדיקה יסודית של התפילין שלכם. 

מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום או להשאיר פרטים באתר ונשמח לסייע לכם.

אצלנו תמצאו את המהודר ביותר.